Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 4-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
550 €
1 075.71 лв.

(5.98 €, 11.70 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 10:31 на 16 май, 2026 год.
Обявата е посетена 2 пъти.
Площ:
92 m2
Етаж:
8-ми от 8
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Оферта 35091 Даваме под наем в град Пловдив наем 550 евро.Четиристаен апартамент Въстанически. Състои се от три спални, хол, кухня и два санитарни възела. Жилището е обзаведено напълно. Четири климатика ; 0896064030 имоти мм
Особености
Обзаведен
Асансьор
Климатик
Окабеляване
Контрол на достъпа
За контакт:
0896064030
Агенция:
ИМОТИ ММ
0896064030
ИМОТИ ММ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
imotimm.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, УЛ 'ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ' 2 ЕТ.3
http://imotimm.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 4-СТАЕН
град Пловдив, Въстанически
Обява: 2e177891669400498

550 €
1 075.71 лв.
История на цената
(5.98 €, 11.70 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Въстанически

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност