Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
новотела
440 €
860.57 лв.

(4.36 €, 8.53 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 7:42 на 6 май, 2026 год.
Обявата е посетена 176 пъти.
Площ:
101 m2
Етаж:
3-ти от 4

Описание на имота:

Описание за имот 4446 Даваме под наем тристаен апартамент в град Пловдив , Кършияка до Новотела. Апартаментът е обзаведен напълно. Наем 440 евро . Може да се наеме паркоместо срещу допълнително заплащане от 100 евро.Без домашни любимци ; Агенцията разполага и други оферти в районите.Може да ви настаним за деня. 0896064030 имоти мм
За контакт:
0896064030
Агенция:
ИМОТИ ММ
0896064030
ИМОТИ ММ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
imotimm.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, УЛ 'ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ' 2 ЕТ.3
http://imotimm.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Пловдив, Кършияка
новотела
Обява: 2d177519281583395

440 €
860.57 лв.
История на цената
(4.36 €, 8.53 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Кършияка, новотела

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност