Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
Гребна база
260 €
508.52 лв.

(6.5 €, 12.71 лв./m2)
Цената е с включено ДДС
История на цената
Публикувана в 15:50 на 25 април, 2026 год.
Обявата е посетена 25 пъти.
Площ:
40 m2
Етаж:
Партер от 4
Газ:
НЕ
ТEЦ:
НЕ

Описание на имота:

Оферта 28866 Предлагаме ви под наем двустаен партерен апартамент до гребна база и МОЛ Пловдив на партерен етаж. Жилището е след освежителен ремонт и е обзаведено напълно. !!! Дава се за непушачи !!! Без домашни любимци! Също така и за двама мъже не се дава! Наем 260 евро ; 0896064030 имоти мм
Особености
Обзаведен
Окабеляване
Контрол на достъпа
За контакт:
0896064030
Агенция:
ИМОТИ ММ
0896064030
ИМОТИ ММ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
imotimm.imot.bg
Адрес:
област Пловдив, гр. Пловдив, УЛ 'ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ' 2 ЕТ.3
http://imotimm.com
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 2-СТАЕН
град Пловдив, Мараша
Гребна база
Обява: 2c177712141920683

260 €
508.52 лв.
История на цената
(6.5 €, 12.71 лв./m2)

Цената е с включено ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Пловдив, Мараша, Гребна база

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност